Hondencontrole
maandag 16 maart 2026
Binnenkort controleert BsGW weer huis-aan-huis op het bezit van honden. De controle wordt uitgevoerd door controleurs van Legitiem. Zij bellen bij woningen aan om het hondenbezit te bekijken. Als de controleur bij u aanbelt, kan hij zich legitimeren. Vraag naar het legitimatiebewijs!
Is uw hond aangemeld?
Iedereen die één of meer honden houdt, is belastingplichtig. Het is wettelijk verplicht hiervan aangifte te doen. Het aantal honden op een adres bepaalt de hoogte van de aanslag. Het tarief voor de hondenbelasting wordt bepaald door de gemeente.
Aangifte via Mijn BsGW
Het aanmelden of afmelden van een hond kan eenvoudig via Mijn BsGW op www.bsgw.nl (Deze link gaat naar een andere website). Ook een wijziging in het aantal honden kunt u hier doorgeven.
