Week van de circulaire economie

dinsdag 8 februari 2022

Wist u dat restaurants, bakkerijen en supermarkten dagelijks bergen voedsel in de prullenbak gooien, omdat het niet meer houdbaar is of niet meer verkocht mag worden? Doodzonde, vonden ook de bedenkers van Too Good To Go. Ze bedachten een app om voedselverspilling tegen te gaan. Ook in onze gemeente nemen bedrijven deel om voedselverspilling tegen te gaan.
Elke dag bieden bedrijven in gemeente Beesel producten aan die nog prima te eten zijn, maar niet meer verkocht mogen worden. Bijvoorbeeld omdat de belegde broodjes morgen wat taaier zijn of de sla wat slap. Met de app van Too Good To Go kunt u bij verschillende zaken in onze gemeente een Magic Box bestellen. U weet van tevoren nooit wat u krijgt en dat maakt het bestellen elke keer weer een verrassing. Download de app en kijk waar u bij ons in de gemeente een Magic Box kunt bestellen.