Verhuizen vanuit het buitenland
Verhuist u vanuit het buitenland naar gemeente Beesel? Of verblijft u het komende half jaar minimaal 4 maanden in gemeente Beesel? Laat u dan binnen 5 dagen na aankomst inschrijven in de Basisregistratie Personen (BRP). Maak hiervoor een afspraak.
Afspraak maken
Verhuist u vanuit het buitenland naar gemeente Beesel? Maak dan een afspraak met de gemeente via telefoonnummer 077 – 474 92 92. Heeft u een partner en/of kinderen die ook ingeschreven moeten worden? Dan moeten zij met u meekomen naar uw afspraak.
Meenemen
- Een geldig legitimatiebewijs van alle personen die ingeschreven moeten worden;
- Een bewijs dat u woonruimte heeft. Bijvoorbeeld een huurcontract, eigendomsbewijs of verklaring van de hoofdbewoner van het pand;
- Als u bent geboren in het buitenland: een geboorteakte;
- Als u uit een land van buiten de Europese Unie komt: een bewijs van rechtmatig verblijf. Dit vraagt u aan bij de IND.
- Als u uit de Nederlandse Antillen, België of Aruba komt: een bewijs van uitschrijving
- Originele documenten uit het buitenland van uzelf en van uw kinderen. Bijvoorbeeld geboorteakte, huwelijksakte, echtscheidingsakte.
Het kan voorkomen dat u extra informatie en bewijsstukken nodig heeft. Documenten uit het buitenland moeten gelegaliseerd worden. Er zijn uitzonderingen: kijk voor meer informatie op de website van het Ministerie van Buitenlandse Zaken.
Kosten
Een verhuizing doorgeven vanuit het buitenland naar de gemeente Beesel is gratis.